Te koop aangeboden:Een zeer mooie en luxe uitgevoerde MERCEDES B180 van het bouwjaar 2012. Het betreft hier een " AMBITION uitvoering " met vele opties en luxe van dien. Zo is hij voorzien van, airco, mistlampen voor, stoelverwarming, navigatie, afneembare originele trekhaak, licht en regensensor, elektrische ramen, getint glas, lichtmetalen velgen, chroompakket, koplampsproeiers, 1e eigenaar ( aantoonbaar ), dealer onderhouden etc...Deze mercedes ziet er zowel van binnen als van buiten perfect uit. De volledige onderhoudshistorie is bekend met alle rekeningen, rapporten, en onderhoudsboekjes van dien. De auto is grotendeels mercedes dealer onderhouden. Hij is voorzien van een pittige maar toch ook zuinige 1.6 turbo benzine motor met (onderhoudsarme) distr. ketting.Opties- Stuurbekrachtiging- Airconditioning- Getint glas- Abs- ASR- Esp- Afneembare trekhaak- Stoelverwarming- 1e eigenaar- Lichtsensor- Follow me home verlichting- Alarm- Mistlampen voorzijde- Ambition uitvoering- Half lederen interieur- Regensensor- Mistlamp achterzijde- Radio cd speler- Koplampsproeiers- Lichtmetalen velgen ( origineel mercedes )- Elektrische ramen - Isofix- INRUIL MOGELIJK- Centrale deurvergrendeling- Centrale deurvergrendeling met afstandbediening 2x- In hoogte vertelbaar stuur- In hoogte verstelbare stoelen- Derde remlicht- GEEN AFLEVERKOSTEN- Elektrische spiegels- Onderhoudshistorie ( dealer )- Chroompakket- Apk tot en met 09-2021- etc...De genoemde prijs is de rijklaar prijs zonder afleveringskosten of kosten van diens aard.INRUIL IS BESPREEKBAAR en tevens is elke aankoopkeuring toegestaan. Het tenaamstellen evenals een bezichtiging van het voertuig is zeven dagen per week mogelijk. Wij zijn elke week van maandag tot en met zaterdag geopend en evt. zondags op afspraak.Tevens is een financiering op maat een mogelijkheid voor zowel particulier als bedrijf.Voor meer informatie of een afspraak kunt u bellen of mailenMet vriendelijke groet,Hendrikus Mulder LET OP: WEGENS OMSTANDIGHEDEN ZIJN WIJ GESLOTEN VAN VRIJDAG 15-01 TOT EN MET ZONDAG 17-01, EXCUSES VOOR HET ONGEMAKLET OP: WEGENS OMSTANDIGHEDEN ZIJN WIJ GESLOTEN VAN VRIJDAG 15-01 TOT EN MET ZONDAG 17-01, EXCUSES VOOR HET ONGEMAKLET OP: WEGENS OMSTANDIGHEDEN ZIJN WIJ GESLOTEN VAN VRIJDAG 15-01 TOT EN MET ZONDAG 17-01, EXCUSES VOOR HET ONGEMAKVoor een uitgebreide fotoreportage kunt u kijken op www.hjmmulder.nl
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0655868565).
1e Wormenseweg 188 7331MR Apeldoorn
0655868565
[email protected] www.hjmmulder.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.